Zkušenosti s g-hosting.cz

Je to více jak rok, co jsem psal o zkušenostech s hostingem u společnosti Hexageek. Nyní mám opět špatnou zkušenost s hostingem, tentokrát od společnosti Gransy s.r.o.: g-hosting. Tato společnost mimo jiné provozuje ještě hosting pod station.cz a klenot.cz.

Celý příspěvek

Zkušenosti s Hexageek

Téměř před rokem jsem psal příspěvek o hostingu Lethost a mých zkušenostech. Po tomto hostingu jsem zvolil Hexageek, kde jsem měl již předtím registrováno několik domén.

Domény

Hexageek nabízí registraci mnoha koncovek domén za nízkou cenu. Říkal jsem si, proč to nevyzkoušet. Domén jsem u nich měl několik (.cz, .sk atd.). První, co mě zarazilo, je, že po registraci domény je jako majitel uveden jejich kontakt a ne vy. Jde to samozřejmě změnit v administraci, ale tento postup nechápu. Dále se v administraci nedá editovat hodnota TTL. Prý se to chystá v nové verzi administrace, kterou vyvíjejí už asi půl století.

Celý příspěvek

Proč bych si už nikdy nepořídil hosting od Lethost

Hosting u Lethost.cz jsem si pořizoval před rokem. V té době jsem hledal vhodný hosting pro několik mých domén. Hledal jsem tedy multihosting, kde můžu mít více domén pod jedním účtem.

Po dlouhém vybírání jsem se rozhodoval mezi Wedosem a Lethost.cz. Wedos ale není klasický multihosting a navíc tam jsou problémy s maily (u multihostingu). Rozhodl jsem se tedy pro Lethost.cz. Jejich hosting je za super cenu, a tak jsem žádný luxus nečekal.

Celý příspěvek