Londýn 2009

Londýn, hlavní město Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, jsem navštívil v říjnu 2009. Povídání o Londýně je na internetu dostatek, takže níže najdete jen fotky, které jsem tam vyfotil. Je to opravdu obrovské město a za těch pár dní jsem skutečně nestihl vše projít. Pouze hlavní památky a části tohoto města.

7 komentářů u “Londýn 2009

  1. Londýn je velmi zajímavé město, které stojí za návštěvu. Bohužel jsem toto město ještě nestihl navštívit, ačkoliv jsem v Anglii již byl. Asi si budu muset udělat výlet jenom do Londýna, podle toho,co jsem o tomto městě četl, tak mi nebude stačit celý týden, abych si ho pořádně prolezl.

    Co se ti líbilo nejvíce?

  2. Pěkné, vypadá to poeticky, ale my jsem navštívili Londýn letos (2012) v době konání letních olympijských her a ještě ke všemu obytným autem. Kdyby se tam alespoň jezdilo vpravo, ale jinak dobrý vše doporučuji.

  3. Londyn je skvele mesto, byvala som tam 2 roky, bola som aj v Cine,USA, presla kus Europy,ale nic sa nevyrovna Londynu :) Tie fotky ste robili vy, ci su stiahnute odniekial? Dokonca mate na jednej fotke odfoteny obchod, v ktorom som pracovala.. Vdaka za pripomenutie skvelych spomienok na Londyn :)

  4. Naozaj krásne mesto, Londýn ročne navštívi asi najviac turistov na celom svete a je pravdou, že to má svoje dôvody, už len voziť sa metrom pre mňa bolo fascinujúce.

  5. Londýn je super také bych se tam jednou zase rád vrátil, jen je poměrně drahý výlet do Anglie na delší dobu. Letěl jste nebo autem? Osobně jsem tam jel autem a docela to šlo jen ten nezvyk na levou stranu :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>