Havárie tramvaje v Praze 17. 2. 1982

Už více jak 14 let uběhlo od tragické nehody pražské tramvaje. V tu dobu jela velkou rychlostí po Letné a řidič si nevšiml přehozené vyhýbky. Jeden muž tuto tramvaj nedoběhl. A měl štěstí, veliké štěstí.

Rok 1982

Velmi zajímavé informace, které jsem náhodou na internetu našel, patří k roku 1982. Právě v tomto roce se stala tragická jízda tramvaje v Praze na Letné.

Přesné datum bylo 17. 2. 1982. Celou událost popisuje Tomáš Svoboda. Velmi mě zaujaly informace z novin, které na této stránce jsou. Zkoušel jsem hledat i na internetu, ovšem jsou to snad jediné informace o této nehodě. Kdyby jste přesto něco o tého nehodě našli, prosím kontaktujte mne.

Na konci najdete překvapivou informaci. A to, že tento pán tu tramvaj nedoběhl. Je to skoro směšné, ale také k zamyšlení. Měl vážně štěstí, opravdové štěstí. Možná může děkovat za to, že na něj řidič tramvaje nepočkal. A ačkoliv je to od roku 1982 dlouhá doba, nic to na zajímavosti a tragičnosti nemění. I dnes se takové události dějí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>