Jak jsem vyhrál notebook od Wedosu a dozvěděl se to po 3 měsících

Hosting Wedos slavil narozeniny a rozdával v soutěži 111 notebooků. Stačilo si objednat .cz doménu a tipovat v jedné z mnoha soutěží, které probíhaly téměř každý den.

Účastnil jsem se soutěže o tip na nejvyšší hodnotu rychlosti přenosu dat ze dne 20. 9. 2013. Měla se tipnout nejvyšší hodnota, kterou ukáže graf přenosů IPv4 a IPv6 na této stránce: http://datacentrum.wedos.com/traffic/sum.html

Já jsem tipoval 3 226 Mbps. Po vyhlášení výsledků jsem byl mírně zklamán, protože soutěž vyhrál někdo jiný s výrazně jinou hodnotou.

Jaké překvapení byl email z 26. 12. 2013, kde mi Wedos napsal o korespondenční údaje pro zaslání notebooku, jakožto výherce soutěže. :)

Dozvědět se po více jak třech měsících, že jsem vyhrál notebook, je opravdu překvapení. Nejvyšší hodnota přenosu nakonec byla 3 225 Mbps, a tak jsem si tipl vedle pouze o 1 Mbps.

Prý se totiž ozvalo několik lidí, že vyhodnocení proběhlo špatně, což se mi také zdálo.

Já s notebookem od Wedosu

Mgr. Tomáš Matonoha

Zabývám se vývojem webových stránek s redakčním systémem WordPress. Programuji také webové stránky a eshopy na míru pomocí PHP a frameworku Nette. Zajímá mě responzivní design a moderní webové technologie: HTML5, CSS3, LESS, PHP, MySQL, jQuery a Twitter Bootstrap.

1 komentář u “Jak jsem vyhrál notebook od Wedosu a dozvěděl se to po 3 měsících

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>